Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kalendasz Szkolny

Mundurki szkolne

Spis lektur

Rekrutacja 2019/2020

NATIVE SPEAKER

NATIVE SPEAKER

Lekcje angielskiego z NATIVE SPEAKEREM

w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. św. o. Pio w Tczewie!

 

                Podążając za postępem naukowym i technologicznym, wychodząc na przeciw wymaganiom i szansom jakie stawia przed młodym człowiekiem współczesny świat, od roku szkolnego 2019/2020 NSP im. św. o. Pio w Tczewie wprowadza język angielski jako język towarzyszący podczas nauczania. Poza pojawieniem się angielskich nazw i zwrotów na terenie szkoły, elementy języka angielskiego pojawią sie także podczas zajęć lekcyjnych, świetlicowych, podczas przedstawień i uroczystości szkolnych. A lekcje z native seaker znajdą się w planie lekcyjnym każdej klasy.

            

    Celem tych zajęć będzie oswojenie się z językiem angielskim i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Lekcje prowadzić będzie native speaker -Mark Dżwig, dyplomowany nauczyciel akademicki, z wieloletnim doświadczeniem, który zadba o to, aby nauka języka nie polegała wyłącznie na przyswajaniu słówek i gramatyki, ale na praktycznych umiejętnościach związanych z porozumiewaniem się w języku angielskim.

              

  Kim jest native speaker? To osoba, która wychowała się w kraju, w którym obowiązującym językiem jest angielski, np. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii. Dzięki temu, że angielski jest jego językiem ojczystym, nie ma problemów w porozumiewaniu się nim, zna praktyczne zwroty językowe i może zaciekawić uczniów anegdotami dotyczącymi kultury i społeczeństwa swojego kraju. Dobry native speaker pomoże uczniowi przełamać barierę językową i „zmusi” do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności. Regularne konwersacje z native speakerem sprawią, że uczeń nabierze pewności w posługiwaniu się obcym językiem, a jego wypowiedzi nabiorą płynności.

               

Dzięki współpracy ze szkołami w Anglii, Norwegii, Estonii, Francji i Hiszpanii już niebawem nasi uczniowie wezmą udział w wymianie uczniów między szkołami, co będzie nie tylko możliwością sprawdzenia się, ale szansą na jeszcze lepszy rozwój, a to jest najważniejszym celem wprowadzanych zmian.

Bądź z nami
aktualności i informacje
Logowanie
przejdź do swojego konta
Przejdź do konta